Ogrodzenia plastikowe właściwości prywatności.

ogrodzenia plastikowe Płoty winylowe Illusions PCV, TENAX i Grand Illusions

Globalny rynek ogrodzeń plastikowych jest podzielony na segmenty według zastosowań i użytkowników końcowych. W 2020 roku segmenty mieszkalne zdominowały rynek, głównie ze względu na rosnącą liczbę projektów budownictwa mieszkaniowego i rosnące wydatki rządowe na budowę domów. Jednak pomimo rosnącej popularności, nie wszystkie ogrodzenia plastikowe są jednakowe. W tym artykule skupiamy się na ogrodzeniach Illusions PCV i TENAX. Poniżej znajduje się szczegółowa analiza tych trzech tworzyw sztucznych.

TENAX

Ogrodzenia plastikowe TENAX są wykonane z polipropylenu i poddawane specjalnemu procesowi orientacji molekularnej, który zwiększa ich wytrzymałość na rozciąganie. Ten unikalny proces sprawia, że siatki TENAX są niezwykle trwałe i łatwe w obsłudze. Ogrodzenia te są również bardzo przystępne cenowo w porównaniu z innymi rodzajami murów. Ogrodzenia TENAX są również niezwykle przyjazne dla środowiska i łatwe w montażu. Ogrodzenia z tworzywa sztucznego nie wymagają również żadnych zabiegów elitarnych i mogą służyć przez wiele lat.

Ogrodzenie z podłoży PCV jest popularną opcją ogrodzenia. Ten typ ogrodzenia jest łatwy w montażu i jest w stanie wykrywać różne poziomy hałasu. Panel PCV jest w stanie wykryć ostrą wyrozumiałość ruchu i można go łatwo usunąć. Oba typy ogrodzeń plastikowych TENAX mają różne zastosowania. Te opcje są zalecane do stosowania w miejscach, w których przebywają dzieci.

PolyVinyl

Aby tworzyć ogrodzenia z poliwinylu, należy znać procesy, w których powstają te produkty. Większość producentów stosuje koekstruzję, ale niektórzy nadal twierdzą, że oryginalna technika jest lepsza. W procesie tym tworzy się wiązanie molekularne między kapslem a podłożem, tworząc z dwóch cieczy jedną substancję stałą. Dzięki temu procesowi zarówno kapstock, jak i podłoże otrzymują dodatkową ochronę przed promieniowaniem UV i modyfikasztachety udarności.

Najlepszy typ ogrodzenia winylowego będzie wykonany z niezawodnych materiałów. Należy upewnić się, że materiałem jest pierwotny winyl, a nie odpady z recyklingu. Należy również zwrócić uwagę na stabilizasztachety i inhibisztachety UV. Materiały klasy profesjonalnej powinny zawierać wszystkie te składniki. Zapewnia to trwałość ogrodzenia, które nigdy się nie zużyje. Ogrodzenia poliwinylowe są łatwe w montażu i obróbce. Kosztują mniej niż inne materiały, a mogą znacznie zwiększyć wartość domu.

Ogrodzenia z poliwinylu doskonale nadają się do grodzenia basenów. Aby zapewnić bezpieczeństwo, są one oznaczone specjalnym symbolem, który składa się z niebieskiego koła z białą drabinką i dwiema falami. Ogrodzenia z poliwinylu opatrzone tym symbolem są zgodne z normami ASTM F2409 i ASTM 1908. Można również wybierać spośród wielu kolorów, aby dopasować je do swojego domu. Są one dostępne w odcieniach bieli, brązu i brązu.

Wielką zaletą winylu jest to, że nie wymaga malowania ani bejcowania, co zmniejsza nakłady na konserwację. Jest łatwy w czyszczeniu i objęty dożywotnią gwarancją. Nie rysuje się łatwo i nie jest siedliskiem owadów. Jest również łatwy w czyszczeniu i nieporowaty, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla osób posiadających małe dzieci i zwierzęta domowe. Wygląda elegancko, ma opływowy kształt i jest bardzo trwała.

Iluzje

Jeśli szukasz najlepszego ogrodzenia winylowego dla prywatności i ochrony, to nie szukaj dalej. Ogrodzenia winylowe Illusions są budowane z najlepszego pierwotnego winylu i najnowocześniejszego opatentowanego sprzętu. Są one zgodne z normą F964-13 i posiadają certyfikat VMA, a także charakteryzują się najwyższymi standardami zachowania koloru w branży. Już nigdy nie będziesz musiał się martwić, że Twoje ogrodzenie będzie wyglądało, jakby od lat stało w tym samym sąsiedztwie.

Eastern Illusions oferuje ogrodzenia winylowe w różnych stylach i kolorach, w tym beżowym i białym. Oferują również niestandardowe style ogrodzeń i balustrad. Można również dostosować swoje bramy szynowe z ozdobnymi okuciami z aluminium lub kutego żelaza. Można również wybrać z szerokiej gamy innych stylów balustrad. Czy szukasz prywatności lub ozdobne ogrodzenia, Illusions Vinyl Fence jest doskonałym wyborem.

Kolorowe ogrodzenia winylowe Grand Illusions posiadają opatentowane standardowe matowe wykończenie, które imituje malowane drewno. Wybierz spośród 35 podstawowych kolorów lub dostosuj swoje ogrodzenie tak, aby pasowało do istniejących winylowych sztachet pokładowych. Ogrodzenia winylowe Grand Illusions oferują nawet niestandardowe wykończenie ziarna drewna, które odtwarza wygląd prawdziwego drewna. Dodatkowo, ogrodzenia Grand Illusions Vinyl są pakowane z niezrównaną starannością, w tym indywidualną opieką i uwagą.

Iluzje PCV

Grand Illusions Vinyl WoodBond oferuje pięć realistycznych kolorów ogrodzeń drewnianych: Mahoń, Orzech włoski, Palisander, Cedr biały wschodni i Driftwood. Do produktu dołączone są winylowe panele i słupki. Możesz wybrać kolor, który najlepiej pasuje do Twojego domu. Aby zainstalować drewniane ogrodzenie winylowe Grand Illusions, należy postępować zgodnie z prostymi instrukcjami dołączonymi do produktu. Następnie można dodać ozdobną listwę akcentową, aby dopełnić wygląd ogrodzenia.

Płot Illusions Vinyl Fence jest atrakcyjną opcją dla domów, które chcą dodać bezpieczeństwo, prywatność i bezpieczeństwo. Wykonane w 100% z dziewiczego winylu, ogrodzenie Illusions Vinyl Fence nie wypacza się ani nie gnije. Winylowe panele ogrodzeniowe V300 z piórem i wpustem mają dożywotnią gwarancję i są łatwe w montażu. A Ty pokochasz jego wygląd! Piękne ogrodzenie winylowe może zrobić świetne pierwsze wrażenie.

Dzięki tym cechom, instalując ogrodzenie winylowe Illusions, można uzyskać jednolity wygląd. Jego poziome sztachety mają wysokość 1-1/2″ i długość 5 1/2″, a jego wysokość przekracza normy ASTM F964. Opcje kolorystyczne i stylistyczne są praktycznie nieograniczone. Do wyboru jest także pięć autentycznych drewnopodobnych wzorów. Wybierz idealne ogrodzenie dla swojego domu i zacznij cieszyć się spokojem, jaki Ci ono daje.

W celu uzyskania bardziej realistycznych ogrodzeń winylowych, wykończono płot winylowy Eastern Illusions, który charakteryzuje się 35 standardowymi kolorami i realistycznym usłojeniem drewna. Seria Grand Illusions Color Spectrum i seria Vinyl WoodBond oferują realistyczne usłojenie drewna i niezrównane szczegóły drewna. Eastern White Cedar to doskonały wybór dla tych ogrodzeń, które charakteryzują się sękatym usłojeniem drewna i zwiększoną odpornością na zarysowania i blaknięcie. I tak jak w przypadku każdego plastikowego ogrodzenia Illusions PCV, Eastern Illusions Vinyl Fence jest wyposażony w ekskluzywny system ochrony koloru Sky2Blue Shield, który jest odporny na blaknięcie i zapewnia ochronę przed zarysowaniami.

Iluzje Poli

Illusions posiada ponad 60 standardowych stylów ogrodzeń winylowych. Ponadto można wybierać spośród ponad 35 kolorów i 5 autentycznych słojów drewna. Żadna inna firma nie zbliża się do takiego wyboru. Niezależnie od tego, czy budują Państwo ogrodzenie prywatne czy standardowe ogrodzenie winylowe, Illusions ma wszystko pod kontrolą. Jeśli szukasz długotrwałego ogrodzenia, które jest niedrogie i nie wymaga konserwacji, rozważ Illusions.